eBiuletyn-Newsletter

KOMPLECIK żółty Klasyczna2

KOMPLECIK żółty Klasyczna2

22,00 zł z VAT

Kup teraz

31 dostępnych

Wygodny komplecik uniwersalny składający się z zapinanego na guziczki kaftanika i półśpioszków z bezuciskowym ściągaczem.

Więcej szczegółów

• Wygodny komplecik uniwersalny składający się z zapinanego na guziczki kaftanika i półśpioszków z bezuciskowym ściągaczem.
  • Kolor żółty.
  • 100% bawełna, atestowana dzianina. 
  • Projekt EZAZA, wykonanie Almar

Kolory mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach, w zależności od ustawień komputera.

Możliwości i koszty dostawy:

• Przesyłka polecona priorytetowa - 10 PLN (forma dostawy możliwa tylko w przypadku płatności przelewem tradycyjnym, kartą oraz przelewem online, tylko przy zakupach do 2 szt., optymalny czas dostawy- 3 dni).
  • Przesyłka kurierska DPD - 15 PLN brutto (forma dostawy możliwa w przypadku płatności przelewem tradycyjnym, kartą oraz przelewem online, optymalny czas dostawy - 1 dzień).
  • Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 20 PLN brutto (forma dostawy możliwa w przypadku chęci uiszczenia płatności kurierowi, optymalny czas dostawy - 1 dzień).
  • Przesyłka kurierska InPost - 12,50 PLN brutto (forma dostawy możliwa w przypadku płatności przelewem tradycyjnym, kartą oraz przelewem online, optymalny czas dostawy - 1 dzień).
  • Przesyłka kurierska InPost pobraniowa - 17,50 PLN brutto (forma dostawy możliwa w przypadku chęci uiszczenia płatności kurierowi, optymalny czas dostawy - 1 dzień).
  • Paczkomaty 24/7 - 10 PLN brutto (forma dostawy możliwa tylko w przypadku płatności przelewem tradycyjnym, kartą oraz przelewem online, optymalny czas dostawy - 1-2 dni).
  • Zamówienia są wysyłane tylko na terenie Polski, realizacja w ciągu 48 h.

Od Title Komentarz
2017-11-08 Magdalena A. Komplecik kupiłam dla córeczki. Jestem bardzo zadowolona. Ma ładny intensywny kolor. Ubierając dziecko chłodną porą "na cebulkę", kaftanik zakładałam na bodziaka, a półśpioszki pełniły też rolę rajstopek.

Only registered users can post a new comment.